Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Ohio

Nieruchomość na sprzedaż w Ohio

Ohio graniczy z północną z Kanadą, na południu z Kentucky, na wschodzie z Pensylwanią i Zachodnią Virginią, a na zachodzie z Indianą.

O dziwo, Ohio jest najbardziej zaludnionym krajem w USA i 10. najgęściej zaludnionym państwem w kraju. Ma żywe miasta, kwitnące dzielnice i mnóstwo ludzi. Dla tych, którzy uważali, że Ohio jest po prostu krainą gospodarstw rolnych w rozwijającym się międzystanowcu, jest kilka rzeczy, które należy wiedzieć.

W nieruchomości, pozycja jest wszystko, a Ohio ma wiele komercyjnych dochodów i są interesujące nieruchomości na sprzedaż w Ohio. Ma system dróg wyższych, który jest dziesiątym co do wielkości systemem autostrad w kraju.

Według stanu na grudzień 2017 r. Stopa bezrobocia w Ohio wynosiła 4,7%, nieco powyżej średniej krajowej wynoszącej 4,2%, a miasto Cleveland odnotowało znacznie wyższy wskaźnik około 6%.

Średnia cena sprzedaży wzrosła o 6,4% w stosunku do zeszłego roku, ale liczba nieruchomości na sprzedaż w Ohio spadła ponownie.

Columbus, stolica Ohio, jest siedzibą Ohio State University. Ma silną gospodarkę i rosnącą populację. Średnie ceny domów Colombo spadały gwałtownie w ostatnich latach.

Cincinnati jest kolejnym popularnym miejscem w Ohio. Ma rosnącą populację 298,800, stając się trzecim co do wielkości miastem w Ohio i 65 co do wielkości w Stanach Zjednoczonych. Jest to także najszybciej rozwijająca się potęga gospodarcza w środkowo-zachodnich Stanach Zjednoczonych.

Wartości Cincinnati wzrosły o 6,3% w ciągu ostatniego roku. Oczekuje się, że do roku 2018 wzrośnie o 3,2%. Chociaż w stanie Ohio odnotowuje się mniejsze zapasy i rynek o gorącej sprzedaży, mieszkańcy Cincinnati korzystają z bardziej zrównoważonego rynku, który oferuje tylko nieznaczną wartość. górna część dla sprzedawców.

Istnieje wiele powodów, aby inwestować na rynku nieruchomości w Cleveland i wybrać Ohio na poszukiwanie nieruchomości na sprzedaż.

Każdego roku miliony Kanadyjczyków przybywają do Stanów Zjednoczonych. Wielu po prostu nie bierze pod uwagę w Stanach Zjednoczonych. Cleveland buduje placówki medyczne, aby zadowolić tych turystów medycznych. A lekarze, pielęgniarki i specjaliści medyczni kupują przypadki bliskie pracy.

Inną odmianą tej strategii jest zakup nieruchomości na sprzedaż w Ohio, zwłaszcza w nieruchomości w Cleveland. Cleveland zainwestował w akceleratory biznesu dla zdrowia i bio-nauki, takie jak Bio-Enterprise i Globalne Centrum Innowacji w zakresie Zdrowia. Oczekują, że takie instytucje są nowością w sektorze ochrony zdrowia, przede wszystkim w Cleveland i mamy nadzieję, że w Cleveland można znaleźć narkotyki i technologie. Inwestorzy mogą znaleźć oferty pracy dotyczące rozwoju i sprzedaży. Circle University College Circle jest jedną z najmodniejszych dzielnic Cleveland. Jeśli znajdziesz przypadek jedno- lub wielorodzinny w pobliżu, podłącz je. Są to jedne z najbardziej pożądanych nieruchomości na sprzedaż w Ohio, szczególnie na rynku nieruchomości Cleveland. Rynek nieruchomości w Cleveland po zachodniej stronie musi odnotować znaczny wzrost. Luksusowe wypożyczalnie po zachodniej stronie są prawdopodobnie początkiem odrodzenia tego obszaru. Cleveland odnawia swoją długą okolicę na nabrzeżu. Plan pięćdziesięciu lat zakończył już podróż ulicami Zachodu 3 i 18 wieku. Przebudowa obejmuje rekultywację infrastruktury wzdłuż wybrzeża, takich jak mosty, kanały i sztuczne tereny. Wymyślone ścieżki jezior to pożądane obszary, które oferują przewagę nad rynkiem nieruchomości Cleveland.

  •  
    Przeprowadzka do Ohio. Ekspatriuj i mieszkaj w Ohio

      Wśród najpiękniejszych i najłatwiejszych do zamieszkania krajów z gwiazdami i paskami niewątpliwie identyfikujemy naprawdę wyjątkową rzeczywistość tego rodzaju. Z Columbus jako stolicą i ciekawą historią z różnych punktów widzenia, ziemia objęta naszym mini przewodnikiem to Ohio. Jedyny stan US ...

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 28168

Sprzedaż Pozostałe (Handlowe), Ohio, Summit County, Akron, Rolling Acres

187,144,271.22PLN
Sprzedaż
Pozostałe (Handlowe)

0.19 m²
Jedno z największych centrów handlowych dostępnych w całych Stanach Zjednoczonych handlowych. EB-5 Visa Potential, 140 sklepy, 2,000 ft ekspozycji pie...
Cod. 10702

Sprzedaż Willa, Ohio, Cincinnati, Lockland, 710 Maple Ct

149,341.13PLN
Sprzedaż
Willa

1300 m²
$ 51K Equity. SUPER TANI Cincinnati
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB